Tanır Modern Bağcılık Ekipmanları

1958 yılında kurulan firmamiz önce cıvata üretimine başlayıp adını o yıllardan almiş olup. Bölgesel bağcılığın gelişmesiyle birlite telli terbiye sistemlerine yogunlasan firmamız 1962 den itibaren sektörun içinde olan kalite ve müsteri memnuyetini öncelik tutan firmamızı 3. Kuşak olarak devam ettirmekteyiz. 60 yılı aşkın tecrubemizle bağ telli terbiye sistemleri yüksek sistemler ve meyve askı sistemleriyle imalattan direk kullanıcıya aktarmaktayız her gecen yıl ürün çeşitliliğimizi arttırmış olup sektorde lider firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bugün gerek yurt dışı gerekse yurt içi satış ve sonrası hizmet politikamız ile tanınan bir marka olma yolunda önemli adımlar atmış olan firmamız; 60 yılı aşkın tecrübesi, genç ve dinamik personeli ile her geçen gün siz değerli müşterilerimize zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek daha yüksek ve kaliteli verim almanızı sağlayacak askı sistemleri üretmeye devam etmektedir. “TANIR CIVATA MODERN BAGCILIK EKİPMANLARI “

Vizyon & Misyon

Bu bir paragraf modülüdür. Genel olarak başlıklar ve resimler altında yer alan metinlerdir. HTML Etiket karşılığı "p" olan paragraf modülünü ihtiyaca göre her alanda kullanabilirsiniz. Web sitenizin kullanıcı tarafından anlaşılabilirliği için metin alanlarını kullanmanızı öneririz. Paragraf modülü. Genel olarak başlıklar ve resimler altında yer alan metinlerdir. Hazır biçimlere istediğiniz stil şablonlarını atayabilir, isterseniz kendi tipografinizi oluşturabilirsiniz.

Bu bir paragraf modülüdür. Genel olarak başlıklar ve resimler altında yer alan metinlerdir. HTML Etiket karşılığı "p" olan paragraf modülünü ihtiyaca göre her alanda kullanabilirsiniz.

Bu bir paragraf modülüdür. Genel olarak başlıklar ve resimler altında yer alan metinlerdir. HTML Etiket karşılığı "p" olan paragraf modülünü ihtiyaca göre her alanda kullanabilirsiniz. Web sitenizin kullanıcı tarafından anlaşılabilirliği için metin alanlarını kullanmanızı öneririz.